Szenior Linux rendszeradminisztrátor

Vadászunk a legjobb fejekre! Keresünk megrögzött álmodozókat, kiképzett katonákat, kalapos bűvészeket, harcos nindzsákat. Néhány megmászott magas épület szükséges!

A leendő csapattárs feladata:

  • LINUX alapú rendszerek üzemeltetése Magyarország legnagyobb, hazai magántulajdonban lévő, közüzemi díjak beszedésével és az ahhoz kapcsolódó számlák és küldemények elkészítésével, feldolgozásával foglalkozó nagyvállalatánál,
  • A rendszerek migrációjának előkészítése, kidolgozása és szakértői támogatása.
  • A cégcsoport az ország egyik legnagyobb és legkorszerűbb, saját fejlesztésű informatikai rendszerével rendelkezik, ami több mint 750 ezer háztartás közüzemi adatainak megbízható kezelését biztosítja,
  • Mindemellett tulajdonában van az ország egyik legnagyobb, egyedülálló technológiai megoldásokat alkalmazó megszemélyesítési, utó-feldolgozási és küldemény előállító kapacitása is.

Elvárt szakmai ismeretek:

  • TCP/IP hálózatok
  • Linux (RedHat, Ubuntu)
  • Apache, Postfix
  • MySQL
  • IPsec, SSL VPN
  • Tűzfalak

Előnyös szakmai ismeretek:

  • Citrix XEN, ORACLE VM
  • JBoss
  • GlassFish
  • AIX
  • Oracle AS, DB
  • CISCO eszközök konfigurálása
  • VoIP, Asterisk
  • SAN eszközök

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő, átlagon felüli fizetés
  • Jó hangulat, igazi csapatszellem
  • Biztos munkahely
  • Változatos feladatok
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

Hogyan tudsz jelentkezni?

Kérünk, küld el önéletrajzod, Linkedin profilod az alábbi címre: joinus@bettermore.hu

Comments are closed.